Arch Talk

20 saniye 20 slayt konseptiyle hem dinamik hem de eğlenceli sunumlarıyla tüm dinleyicilere beyin fırtınası yaptıracak Arch Talk etkinliği Arch Dsgn’da sahne alıyor.

Erdem Yıldırım

Erdem Yıldırım

Lisans eğitimini 2004’de İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde tamamlayan Erdem Yıldırım bir yıllık yarışma ve büro deneyimlerinin ardından yüksek lisans eğitimine Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde 2005’de başlamıştır. 2009’da doktora çalışmalarına başlamış ve 2019’da Doktor ünvanını almıştır. Halen Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak bilgisayar destekli tasarım, bilgisayar destekli üretim, sanal-artırılmış gerçeklik, performansa dayalı tasarım konularında araştırmalar yapmaktadır. Çeşitli ulusal yarışmalara katılmış, kentsel tasarım, mimari tasarım ve fotoğraf alanında ödülleri bulunmaktadır

Emrah Akpınar

Emrah Akpınar

Fatih Demirel

Fatih Demirel

30 Ekim 1995’te Ankara’da doğdu. 8 yaşına kadar Ankara’da yaşadıktan sonra İzmir-Güzelyalı’ya taşındı. İlköğretimini çeşitli okullarda gördükten sonra 2010-2014 yılları arasında Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi’nde lise eğitimimi tamamladı. 2012 yılında lisenin amatör radyosu olan Radyovtal’ı kurdum ve orada yaklaşık 2 sene program sundu. 2014 ‘te Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde 1 yıl okuduktan sonra 2015 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü’ne geçiş yaptı. Eğitim süreci içerisinde Archicontest Sevilla, 2019 CTBUH Öğrenci Gökdelen Yarışması ve Cami Tasarımı Fikir Yarışması’na katıldı. 2017’den beri ise “radyarch” ismindeki radyo programımda “kolparch” mahlası ile mimarlık üzerine radyo program yapmaktadır. Mayıs 2019’da İzmir Mimarlar Odası’nda “Bir Mimarlık Öğrencisinin Gözünden Mimarlık” isimli stand-up gösterisi sundu. Şuan hala Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde son sınıf ve Anadolu Üniversitesi Radyo-TV Programcılığı Bölümü’nde 2. sınıf öğrencisi.

Fulya Selçuk

Fulya Selçuk

Serdar Uslubaş

Serdar Uslubaş

1982 Karabük doğumlu Uslubaş, liseyi Karabük Demir Çelik Lisesi’nde, üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde tamamladı. Öğrenciliği sırasında Ayyapı’nın İzmir Mimarlık Ofisi’nde yarı zamanlı ve mezuniyetinin ardından İzmir Ulaş Harita Planlama Ofisi kurucu ortağı olarak 2 yıl çalıştı, farklı büyüklük ve programlardaki birçok projede çalışma imkanı buldu. İzmir Not Mimarlık Bürosu’nun 2008 yılında kurucu ortağı oldu ve ulusal ve uluslararası çeşitli ödülün sahibi oldu.